Кошик
483 відгуків
Програма обліку для торгівлі в магазині повна версія 14 днів"ПЕРЕГЛЯНУТИ"
МАКСБОКС - Автоматизація торгівлі для Магазину Продуктів, Одягу та Взуття, Бутік, Кафе, Ресторану.
+380 (50) 342-71-71
+380 (95) 341-71-72
+380 (93) 141-27-72

Касове обладнання для магазину

Касове обладнання для торгівлі в магазині, кафе супермаркеті.

Касове електронне торгове обладнання – це десятки успішно розроблених електронних пристроїв, які можуть одночасно взаємодіяти один з одним для реалізації тих чи інших завдань в процесі торговельних операцій що відбуваються в реальному часі, і зберігаючи всі дані на pos систему або хмара. Виходячи з багаторічного досвіду автоматизації торгових точок, наша команда підготувала Готові рішення для автоматизації торгівлі та комплекти касового обладнання для магазину та кафе, ознайомитись з асортиментом можете тут.

Одним із сучасних видів каси для магазину, бутіка, ресторану, кафе або бару є – Сенсорний пос-термінал він досить компактний і ергономічний може поміститися на невеликий прилавок або барну стійку в залежності від сфери використання. POS термінал зручний тим що до нього підключається абсолютно будь електронне обладнання, яке в подальшому програмується і настроюється безпосередньо на ньому, так як пос-термінал це повноцінний комп'ютер. Наступне пристрій більш відомо підприємцям України – це Касовий апарат. Виконує функції реєстрації покупки товару, облік грошових операцій в процесі діяльності і видає на друк фіскальний касовий чек. На торгових точках де інтенсивний потік покупців, застосовують фіскальний принтер. До вище перерахованого обладнання також підключається грошовий ящик, який відповідає за збереження готівкових коштів розкладених по відповідним один одному банкнот. Для друку фіскальних чеків, замовлень на кухню в кафе або предчеков на торгове місце касира встановлюють – принтер чеків. Сканер штрих кодів – це унікальне скануючий пристрій яке допомагає автоматизувати процес торгівлі та інвентаризацію на складі. Сканер штрих-коду можна підключити до касового апарату або pos системі. Обов'язково на касі оператора повинен знаходиться дисплей покупця, він мінімізує відсоток ймовірності створюються ситуацій при розрахунку з клієнтом. Також невід'ємною ланкою в ланцюжку бізнес процесів автоматизації торгівлі є програмована пос клавіатура, вона здатна витримати досить довгий час користування нею, розроблена спеціально для сфери торгівлі у великих мережах. Кухонний дзвінок підключається до принтера для замовлень на кухню і сприяє прискоренню процесу приготування та обслуговування відвідувача. Основою робочого місця касира завжди є і залишається, касовий бокс. Касовий бокс буває двох видів – з транспортерною стрічкою для магазинів з великим потоком кількості покупців, і міні касовий бокс для магазинів або міні-маркету з невеликою торговою площею і прохідністю клієнта. Не завадить на робочому місці продавця і детектор валют, для перевірки банкнот на справжність під час розрахунку з покупцем. Також ми здійснюємо установку програм для торгівлі і настройку супутнього pos обладнання. Замовити послугу по налаштуванню або касового обладнання, в компанії «Максбокс» – Автоматизація торгівлі, можна через кнопку купити на сайті, прописавши в коментарі до замовлення ваші основні потреби. На всі електронне торгове обладнання гарантія від року до п'яти років, і у нас завжди індивідуальний підхід до клієнта.

Каса для магазина, каса для магазину, каса для продуктового магазину, каса для магазину продуктів, купити каса для магазину, купити касу в магазин, POS система для магазина, касове обладнання, pos система для кафе, купити касове обладнання, касове обладнання для кафе, касове обладнання для магазину, касове обладнання для продуктового магазину, каса пива, касове обладнання Львів, комплект автоматизації магазину, комплект для автоматизації торгівлі, програма для магазину, програма обліку в магазині, програма для роздрібної торгівлі, програма обліку для магазину, POS-термінали, POS-системи, POS-системи в Україні, Торгово-касове обладнання, Торгово-касове обладнання в Україні, касове обладнання для пивного магазину, обладнання для пивного магазину, комплект обладнання для пивного ресторану, комплект обладнання для пивного ресторану в Україні, Каса для магазину одягу, касове обладнання для магазину одягу,

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner