Кошик
482 відгуків
Програма обліку для торгівлі в магазині повна версія 14 днів"ПЕРЕГЛЯНУТИ"
МАКСБОКС - Автоматизація торгівлі для Магазину Продуктів, Одягу та Взуття, Бутік, Кафе, Ресторану.
+380 (50) 342-71-71
+380 (95) 341-71-72
+380 (93) 141-27-72

Сканер штрих-кодів

Сканери для штрих-кодів — ручні, бездротові, стаціонарні, багатосмугові, 2D-сканер.

У нашому інтернет-магазині Максбокс — автоматизація торгівлі, представлена група товарів із галузі сканувального обладнання для торгово роздрібних точок та робочого місця касиру. Сканери штрих-кодів ручні, бездротові, багатосмугові і стаціонарні поділяються за пристроєм зчитувального елемента на кілька груп, а саме:

Світлодіодний сканер штрих-коду.

Елементом випромінювання та зчитування штрих-коду є світлодіод — (ПЗС) матриця. Пристрої цього типу вважаються найбільш бюджетним і недорогим варіантом із типу ручних сканерів, водночас вони дуже надійні, тому що не мають рухомих частин всередині корпусу, як у лазерних, так і їх дальність зчитування приблизно до 40 см.

Лазерний сканер штрих-кодів.

На відміну від світлодіодних, зчитування відбувається на досить великій відстані й відповідно швидкість зчитування набагато швидше. Лазерні сканери мають механізм розгортання променя завдяки системі дзеркал, в якій є рухомі деталі, тому цей різновид сканерів чутливий до падінь і зовнішніх вібрацій. Деякі моделі випускаються в протиударному корпусі та з підвищеним ступенем захисту IP.

Імідж-сканер для штрих-коду (Image).

У сучасному світі одні з передових моделей зчитувачів, порівняно не так давно з'явилися на ринку. Вони не тільки миттєво зчитують штрих-код будь-якої складності, наприклад: лінійний, композитний, двовимірний і мають найвищу дальність зчитування різних штрих-кодів. Image-сканери найбільш ударостійкі та менше всіх своїх попередників бояться зовнішніх механічних впливів і падінь із висоти, оскільки всередині них рухомих деталей і частин немає як у лазерному. Завдяки цьому у разі падіння таких сканерів всередині корпусу нічого зрушиться й пошкодиться, що свідчить про їхню практичність і надійність сканувального обладнання. Загалом сканувальне обладнання використовується в магазині на місці продавця-кассир, у складі для інвентаризації та відвантаження товару, загалом скрізь, де потрібно зчитувати штрих-код. Тому, щоб знати, який краще купити сканер штрих-коду, попередньо проконсультуйтеся з нашими фахівцями. У наявності є моделі підтримувані такі інтерфейси: USB, RS232, PS/2, IBM.

сканер штрих кода

Сканувальне обладнання — Сканери штрих-коду.

Автоматизація торгівлі в магазині продуктів, одягу та взуття, зоомагазині, пивному магазині та інших роздрібних точок, не обходиться без участі в ній сканера штрих-коду, де під час продажу або приймання товару використовується унікальний штрих-код. Надалі цей штрих-код несе в собі всю вкладеною інформацію в нього, для подальшого переміщення товару по складах і магазинах. Також сканера під'єднуються до різного програмному забезпеченню для торгівлі та обліку продажів типу 1С. Сканувальне обладнання займає одне з головних місць серед іншого pos обладнання, у ланцюжку автоматизації торгового процесу на роздрібній точці. Вибирайте відповідний вам сканер штрих-кодів і користуйтеся із задоволенням якісним обладнанням.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner