Кошик
479 відгуків
Програма обліку для торгівлі в магазині повна версія 14 днів"ПЕРЕГЛЯНУТИ"

МАКСБОКС - Автоматизація торгівлі для Магазину Продуктів, Одягу та Взуття, Бутік, Кафе, Ресторану.

+380 (50) 342-71-71
+380 (95) 341-71-72
+380 (93) 141-27-72
Касове обладнання / Програма для магазину / Комплект для автоматизації торгівлі
МАКСБОКС - Автоматизація торгівлі для Магазину Продуктів, Одягу та Взуття, Бутік, Кафе, Ресторану.

Програми для автоматизації обліку продажу в магазині, кафе, ресторані — Електронні ваги та касове обладнання для торгівлі та маркування товару.

Компанія «Максбокс» — це сервіс комплексних послуг по автоматизації торгівлі в різних напрямках за допомогою програми обліку для торгівлі в магазині і кафе. Ми в свою чергу, також надаємо оптову та роздрібну реалізацію супутнього обладнання в таких категоріях, а саме: Ваги настільні торговельні — в основному застосовуються в роздрібній торгівлі на ринках, супермаркетах, продуктових магазинах Ваги платформні — часто використовують на виробничих підприємствах в промисловості, а також у складських і поштових відділеннях де відбувається щоденне, інтенсивне зважування вантажу. Кранові ваги — широко застосовуються в будівництві, на ливарних заводах, а також використовуються на фермах, для зважування худоби. Товарні ваги — давно знайшли собі застосування в області складського обліку, при відвантаженні або приймання товару на складі наприклад: під пивні бочки, для прийому металу, на пасіці під мед, а також для оптового продажу м'яса, овочів, фруктів. Ваги з друком етикеток — це сучасне обладнання в основному використовують у супермаркеті і міні-маркет, для маркування товару, яку проводять покупці самостійно. Ваги рахункові — це спеціалізований вимірювальний прилад, який призначений для зважування і підрахунку будь-якого дрібно-габаритного товару наприклад: шурупи, болти, гайки, шайби та інший відповідний товар. Ваги фасувальні – порційні, знайшли застосування в сфері громадського харчування, а саме: на кухні в ресторанах, кафе, піцерій, і також підходять для розфасовки сипучих товарів. Гідравлічний візок з вагами — це пристрій має гідравлічний вузол, де за рахунок важелів і тяги піднімаються і опускаються вила, а вила — спільно з встановленої вагової електронікою і тензодатчиками, допомагають визначити ту чи іншу навантаження, і в свою чергу видає певний результат зважування. Зазвичай її застосовують на поштовому відділенні, у складі де потрібно перевезти вантаж вручну до тонни або 2-х тонн. Ювелірні ваги — це високоточний електронний пристрій, який бажано використовувати для зважування ювелірних виробів, воно також підійде під зважування бісеру, пороху, технічних порошків. Також існують і лабораторні ваги, їх найчастіше використовують: промислових, шкільних, приватних і стоматологічних лабораторіях.

Наш інтернет магазин, електронного торгового обладнання для магазинів, кафе, закладів громадського харчування і виробництва: — є офіційним дилером провідних фірм виробників; CAS, VAGAR, Мир Весов і торгова марка ЗЕВС, JADEVER, AXIS — Україна, Центровес — Дніпро, Олімп, CAMRY, Digi, Рітейл солюшинз і торгова марка – Вагові рішення, город Днепропетровск, ООО НПП Промприбор – Винница. Мы предлагаем более двух тысяч наименований товаров для Вашего бизнеса. Если же вам нужно что-то, чего в каталоге еще нет, обратитесь к нашим специалистам, и они помогут подобрать интересующий Вас товар, на профессиональном уровне, согласуют все нюансы и своевременно доставят его. Продажа электронного торгового оборудования, осуществляется только после ее тщательного тестирования нашими специалистами, что касается электронных весов — більшість моделей з них, додатково сертифіковані службою стандартизації і відпускаються вже з паспортом, і метрологічною повіркою.

Шановні клієнти та гості нашого сайту, купити торгове обладнання оптом і вроздріб, Ви можете за адресою – Україна, 61001, Харків, проспект Московський 68, графік роботи магазину з 9:00 до 18:00.

Купити РРО Харків, Касові апарати Харків. ТОВ

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner