Продавець ТОВ МАКСБОКС : Автоматизація торгівлі розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
479 відгуків
Програма обліку для торгівлі в магазині повна версія 14 днів"ПЕРЕГЛЯНУТИ"

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня Выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день. Благодарим за понимание.

МАКСБОКС - Автоматизація торгівлі для Магазину Продуктів, Одягу та Взуття, Бутік, Кафе, Ресторану.
+380 (50) 342-71-71
+380 (95) 341-71-72
+380 (93) 141-27-72

Касові апарати PРО

РРО Касові апарати.

Касовий апарат РРО призначена для механізації касових операцій, обліку грошових поступлень, реєстрації придбання товару, друку касового чека та відправлення даних у платіжну експлуатацію. Сучасний касовий апарат має у своєму складі дисплей, клавіатуру та друкувальний пристрій, який друкує на спеціальній паперовій стрічці. Касовий апарат використовується під час розрахунків за продані товари та зроблені послуги. Основне завдання касового апарату — фіксувати на папері (касовому чекі) добір куплі-продажі. Касові апарати бувають фіскальні (застосовуються в країнах, де діє фіскальне законодавство) і нефіскальні. Фіскальні касові апарати PРО відрізняються від нефіскальних наявністю фіскальної пам'яті — носія інформації, дані з якого не можна видалити, а також іншими особливостями конструкції, описаних місцевим фіскальним законодавством. У фіскальній пам'яті накопичуються дані про операції, досконалі за допомогою цього касового апарату. Залежно від складності приладу розрізняють контрольно-касові машини та фіскальні реєстратори. ККМ — це автономний прилад, на якому оператор (продавець-касир) набирає суму покупки та "пробиває" (друкує) чек. ФР — це прилад, яким керує комп'ютер, що входить до складу автоматизованого місця продавця-кассара». 

Сучасні касові апарати РРО — це електронні пристрої, зазвичай клавіатуру, механізмів чеків і контрольної стрічки, дисплеї касира та клієнта, грошова скринька та розвинену можливість під'єднувати різні периферійні пристрої: сканери штрих-коду, платіжні термінали, ваги, модеми тощо. Вони можуть враховувати як готівкові, так і безналічні засоби, містити попередньо запрограмований перелік товарів, що продаваються виконувати звіти, обмінюватися інформацією з обчислювальними машинами, а також рекламувати товари або послуги, які продаються. Основна мета застосування касових апаратів — контроль із боку власника бізнесу або держави за обертом. Також сучасні касові апарати дають змогу збирати корисну статистику та виконувати інші функції, наприклад, калькулятора або платіжного термінала. 

Смарт каса про купить в Харькове

Якщо йдеться про державний контроль за обертом засобів із використанням касових апаратів, такі касові апарати називаються фіскальними. Зазвичай, у фіскальних касових апаратах встановлюються певні вимоги як до конструкції, так і з особливостями їх функціонування, введення в експлуатацію та застосування. 

Основні режими роботи РРО касового апарату.

Основні режими роботи касового апарату: «каса», зняття змінного Х-відрахунку та Z-відрахунку (гашення показань). Первісні облікові документи (за винятком касового чека) мають бути підписані головним (старшим) бухгалтером.

У режимі «каса» касир пробиває суми грошей і друкує чеки, які він зобов'язаний видавати покупцям. Одночасно з друком чека відбувається друк контрольної стрічки. ККТ складає всі пробиті суми. Для контролю з боку платників органів важлива тільки загальна накопичена сума, але для внутрішнього урахування головного (старшого) бухгалтеру необхідно знати, як ця сума розподілена, наприклад, за секціями (відокремленнями) магазину. Тому зазвичай, якщо в магазині понад одну секції, ККТ накопичує суми по кожній секції та підсумкову — за всіма секціями.

POS-терминал Sunmi V2s + Сканер штрихкодов + Принтер чеков (58 мм) + NFC

У нашій компанії Максбокс Ви можете купити касовий апарат, РРО, фіскальний реєстратор, POS термінал, термінал збирання даних, програмне забезпечення та будь-яке касове обладнання.

Кассовый аппарат купить Харьков Максбокс

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner