Кошик
483 відгуків
Програма обліку для торгівлі в магазині повна версія 14 днів"ПЕРЕГЛЯНУТИ"
МАКСБОКС - Автоматизація торгівлі для Магазину Продуктів, Одягу та Взуття, Бутік, Кафе, Ресторану.
+380 (50) 342-71-71
+380 (95) 341-71-72
+380 (93) 141-27-72

Принтер етикеток

Принтер для друку штрих кодів, етикеток, наклейок і маркування товару в виробництві і торгівлі.

Принтери етикеток – обладнані декількома інтерфейсами для зв'язку з програмою обліку продажів. Кожен інтерфейс підключається по певному протоколу до будь-якого pos обладнання, вони бувають настільні, портативні, промислові, мобільні, вбудовувані. На нашому сайті ви можете купити будь-який з представлених принтерів, а також з термо-трансферної печаткою та використанням риббона (Ribbon) і термоетикетки. Види інтерфейсів підключення – USB, RS232, LAN, Ehternet, LPT, Rj45, RS485).

Принтер штрих кодів.

Принтер для друку штрих кодів з допомогою етикеток – це незамінний апарат на вашому складі або в магазині. З ним у вас з'являється можливість маркувати продукцію яка приходить без заводського штрих-коду. Також його використовують для друку логотипу, бренду, знаків тощо, загалом будь-яку текстову інформацію, що надходить на пристрій в електронному вигляді, і він справляється практично з будь-яким завданням, виводячи інформацію рівномірно по заданій області друку. Він зручний тим, що є вибір розміру діапазону друку від 12 мм - 104 мм, а ці параметри підходять практично для будь-якої сфери діяльності. Для тих хто потребує масової маркування, також можуть покластися на принтер етикеток промислового класу, який може виробляти 5 000 - 50 000 тисяч і більше етикеток щодня. В основному принтер друку етикетки широко застосовується в сфері логістики та доставки вантажів, на продуктових і овочевих базах, а також у роздрібних магазинах і мережах.

Принтер чеків.

Принтер для друку чеків – були винайдені для комплексної автоматизації торгівлі в мережі роздрібних магазинів, а також кафе, кав'ярні, піцерій. Принтер чеків є важливою ланкою в ланцюжку автоматизації торгівлі, так як він видає кінцевий результат проведеної операції в магазині або на складі. Принтери чеків мають широкий спектр застосувань в сфері торгівлі продуктами харчування та непродовольчими товарами, в мережі ресторанів і кафе, а також виробництві. Придбати принтер для друку чеків та етикеток – в магазині Максбокс», можна за готівковий і безготівковий розрахунок з ПДВ. На всі моделі ми надає гарантію 12-24 місяці. Можлива доставка по Харкову або Ваш регіон України.

Принтер для друку штрих кодів, Принтери етикеток, промислові принтери етикеток, принтери чеків.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner