від 10 893 ₴
Ультралегкий, компактний і надійний термопринтер для друку на етикетках графічної, текстової та штрихкодової інформації з максимальною шириною друку 54 мм. Швидкість друку складає 177 мм/с при роздільній здатності 203dpi. Завдяки рухливому датчику можливий друк етикеток в 2-4 ряди. В поставку входить ПО GoLabel і Bartender для створення і друку етикеток. Має вдосконалений механізм подачі і миттєве визначення етикетки
Оснащений 32-ядерним процесором, 16 МБ SDRAM і 4 МБ флеш-пам'яті, включаючи 2 МБ для завантаження призначених для користувача об'єктів. Для зручного підключення підтримує Ethernet, Serial і USB-порти.
Модель має надійний і міцний корпус, може кріпитися на стіну, а також сумісна з усіма додатковими пристроями: розмотувачем, обрізувачем, відокремлювачем, намотувачем і т. д.
Швидкий і надійний принтер етикеток GoDEX DT2x - ефективне рішення для роздрібної торгівлі, складської логістики і транспортування, охорони здоров'я. Хіт продажу!
Основні | |
---|---|
Виробник | Godex International |
Країна виробник | Тайвань |
Максимальна довжина друку | 1727 мм |
Максимальна робоча температура | 40 град. |
Максимальна ширина друку | 54 мм |
Роздільна здатність друку | 203 dpi |
Швидкість друку | 177 мм/с |
Стан | Новий |
Колір | Чорний |