Кошик
483 відгуків
Програма обліку для торгівлі в магазині повна версія 14 днів"ПЕРЕГЛЯНУТИ"
МАКСБОКС - Автоматизація торгівлі для Магазину Продуктів, Одягу та Взуття, Бутік, Кафе, Ресторану.
+380 (50) 342-71-71
+380 (95) 341-71-72
+380 (93) 141-27-72

Ваги лабораторні

Ваги лабораторні.

Лабораторні ваги по праву вважаються високоточним обладнанням. Головне їх призначення – вимірювання маси. В основі роботи будь-яких терезів лежить принцип використання гідростатичних, гравітаційних, електродинамічних і електростатичних ефектів.

Ваги лабораторні

Електронні лабораторні ваги. Принцип дії покладений в основу роботи електронних лабораторних ваг, полягає в наступному: що впливає на датчики ваговимірювальні сила (вага) перетворюється в пропорційний їй вихідний електричний сигнал. При цьому важливо розуміти, що точність вимірювання та діапазон використання лабораторних ваг багато в чому залежать від типу встановленого в них датчика.
Не слід в обов'язковому порядку набувати ваги максимально доступного класу точності, якщо в цьому немає реальної необхідності. Чим вища точність, тим більш чутливими є ваги до різних зовнішніх впливів, що автоматично тягне за собою вимогу забезпечити для них спеціальні умови функціонування. Не забувайте, що більш точні – синонім поняттю більш дорогі. Якщо потрібна висока точність в якомусь вузькому діапазоні, то простіше і дешевше придбати модель, що передбачає кілька діапазонів виконання зважування або два різних приладу. Необхідно розуміти, якою є мінімальна величина наважки, яку ви плануєте зважувати, і буде вам потрібен функція вибірки маси тари. Перелік функцій, для вирішення яких набуваються ваги. Від цього буде залежати вимога до наявного програмного забезпечення, включаючи можливість інтеграції терезів на систему якості підприємства. Зручність у використанні ваг, необхідність наявності автономного живлення або відсутність такої – важливі фактори, на які слід звернути увагу перед покупкою.

Ваги лабораторні

Лабораторні електронні ваги володіють рядом характерних функцій. Наявність функції процентного зважування дозволяє вимірювати вагу кожного окремого компонента суміші та загальна вага суміші або розчину, потрібно лише встановити процентне співвідношення різних інгредієнтів. Для лабораторій в яких готують суміші з безлічі складових, дана функція просто необхідна. За допомогою функції усереднення можна отримувати досить точний результат зважування. Якщо сам процес здійснюється в нестабільних умовах поведінка зразка не відрізняється стабільністю. Одиниці зважування можна обирати самостійно, щоб згодом не довелося переводити отримані результати у відповідні одиниці вимірювання. Багатофункціональність і надійна електроніка зробили лабораторні ваги незамінним обладнанням на підприємствах, в фармацевтиці , в навчальних, наукових та виробничих лабораторіях, в ювелірній справі.


 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner