Кошик
482 відгуків
Програма обліку для торгівлі в магазині повна версія 14 днів"ПЕРЕГЛЯНУТИ"
МАКСБОКС - Автоматизація торгівлі для Магазину Продуктів, Одягу та Взуття, Бутік, Кафе, Ресторану.
+380 (50) 342-71-71
+380 (95) 341-71-72
+380 (93) 141-27-72

Лічильники банкнот – машинка для рахунку грошей

Купюролічильні машинки лічильники для грошей.

Корпорація PRO INTELLECT TECHNOLOGY представляє серію лічильників банкнот економ класу. Серія лічильників банкнот PRO 40 спеціально розроблена для України, Росії та країн СНД і є революцією в області технологій перерахунку і перевірки готівки за рахунок простий оптимізованої конструкції при високій функціональності. Лічильники банкнот призначені для перерахунку малих обсягів різних видів валют світу, в тому числі Українська гривня, Російські рублі, EURO, USD. Особливістю даної серії є малі розміри лічильника і простота в управлінні при збереженні основних функцій: перерахунок, фасовка, підсумовування, комплексна перевірка банкнот. Ідеально підходить для малого бізнесу, офісу, бухгалтерії, в касах оплати і навіть вдома.

Підготовка до роботи лічильника
Підключіть шнур до електромережі.
Поставте мережевий вимикач в положенні вкл.
Якщо на дисплеї пакетного режиму з'явиться повідомлення про помилку зверніться в Сервісний центр.
Лічильник приходить в рух.
По закінченні режиму тестування на дисплеї рахунку з'явиться зображення 0 лічильник готовий до роботи.
Для включення / відключення MG / UV детекції натисніть клавіші MG / UV.
УВАГА – При включенні магнітною детекциі повинен бути встановлений тип пересчитываемой валюти. Операція перерахунку
УВАГА – Для того, що б уникнути помилок при підрахунку, пересортируйте банкноти і відкладіть наступні: заклеєні білим папером; побували у воді або випрані; брудні; порвані. Даний лічильник відрізняється від інших типів лічильників тим, що перегортання банкнот відбувається з верхньої банкноти, а не з нижньої тому зверніть особливу увагу на правильність укладання банкнот:
Банкноти кладуться рівною стопкою на завантажувальну панель так, щоб перша банкнота була до Вас обличчям.
Розташуйте банкноти під кутом 90 градусів до завантажувальної панелі потім поштовхом відхиліть тому. Банкноти автоматично ляжуть на панель. Неправильне положення банкнот може призвести до помилок у підрахунках, до випадання банкнот з пристрою , їх зминання або застрягання в апараті. Покладіть банкноти в подаючий кишеню. Лічильник автоматично прийде в рух і зробить підрахунок банкнот. На дисплеї рахунку відображається результат рахунку. По закінченні рахунку обнулите дисплей рахунку кнопкою START або CLR. Придбати лічильник для грошей, банкнот Pro, Magner, Dors в магазині «Максбокс».

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner