








від 29 480 ₴
Лічильник банкнот PRO-150CL дуже легкі у використанні. Його перевагою є те, що він може перераховувати купюри у будь-якому стані. Так само якщо під час перерахунку валюти лічильник знайде фальшиву купюру, він видасть звуковий сигнал. Лічильники банкнот серії PRO 150 дає змогу підраховувати загальну суму, вибираючи в разі перерахунку номінал банкнот для валют різних країн світу. Функції: Калькуляція прорахованих банкнот за номіналом, обсяг пам'яті: 8 валют, режим підсумовування банкнот, режим фасування банкнот, ручний і автоматичний старт на вибір касира. Посилена механічна конструкція, акуратна укладка банкнот у приймальній кишені, LCD-монітор 192 х 64 з яскравою підсвіткою, режим підсумовування банкнот, RS-232.
|
виробник |
PRO |
|
країна виробник |
Україна |
|
старт |
ручний і автоматичний |
|
швидкість рахунку |
600, 1 000, 1 500, 1 800 банкнот хв |
|
місткість кишені, що піддає |
700 банкнот |
|
місткість приймальної кишені |
200 банкнот |
|
функції лічильника валют |
сумування, фасування, рахунок, калькуляція прорахованих банкнот за номіналами |
|
детекція |
ультрафіолетова, за оптичною щільністю, за розміром банкноти |
|
тип дисплея |
LCD монітор 192 x 64 (пкс) з яскравим підсвічуванням |
|
живлення |
110 - 220 В, 50 - 60 Гц |
|
габарити |
290 мм 285 мм 290 мм |
|
маса лічильника |
6,6 кг |
|
потужність |
50 Вт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PRO |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Лічильник банкнот |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей роботи | 4 |
| Максимальна швидкість рахунку | 2000 шт./хв |
| Мінімальна швидкість рахунку | 600 шт./хв |
| Номінальна потужність | 50 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.6 кг |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 285 мм |
| Ширина | 290 мм |