
від 28 600 ₴
Чотири швидкості перерахунку купюр 600,1000, 1500, 2000 штук хвилина. Для вітряних купюр підходить менша швидкість, для нових велика швидкість. Перерахунок банкнот різного фізичного стану, RS 232, режим підсумовування банкнот, монітор LCD 192 х 64 з яскравою підсвіткою, посилена механічна конструкція, звукова та кодова індикація у разі виявлення підозрілих банкнот, акуратне укладання банкнот у приймальній кишені. Калькуляція підсумків банкнот за номіналом. Режим підсумовування та фасування банкнот. Автоматичний і ручний старт на вибір касира. Застосування лічильника банкнот PRO 150 CL/U в магазинах, АЗС, офісах, бухгалтерії, обмінних пунктах, операційних касах.
|
виробник |
PRO |
|
країна виробник |
Україна |
|
старт |
ручний і автоматичний |
|
швидкість рахунку |
600, 1 000, 1 500, 1 800 банкнот хв |
|
місткість кишені, що піддає |
700 банкнот |
|
місткість приймальної кишені |
200 банкнот |
|
функції лічильника валют |
сумування, фасування, рахунок, калькуляція прорахованих банкнот за номіналами |
|
детекція |
за оптичною щільністю, за розміром банкноти |
|
тип дисплея |
LCD монітор 192 x 64 (пкс) з яскравим підсвічуванням |
|
живлення |
110 - 220 В, 50 - 60 Гц |
|
габарити |
290 мм 285 мм 290 мм |
|
маса лічильника |
6,6 кг |
|
потужність |
50 Вт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PRO |
| Країна виробник | Японія |
| Вид обладнання | Лічильник банкнот |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість рахунку | 1800 шт./хв |
| Мінімальна швидкість рахунку | 600 шт./хв |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Світло-сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 285 мм |
| Ширина | 290 мм |