Кошик
483 відгуків
Програма обліку для торгівлі в магазині повна версія 14 днів"ПЕРЕГЛЯНУТИ"
МАКСБОКС - Автоматизація торгівлі для Магазину Продуктів, Одягу та Взуття, Бутік, Кафе, Ресторану.
+380 (50) 342-71-71
+380 (95) 341-71-72
+380 (93) 141-27-72

ГЕНЕРАТОРИ

ГЕНЕРАТОР

Кажуть, що для сучасної людини найбільший дискомфорт — немає електроенергії. Якщо згодні з цим, то напевно сумнівів у корисності різних типів обладнання, ґаджетів, що дають змогу отримати доступ до нього, ви не маєте. Звісно, всілякі накопичувачі енергії — річ корисна, але вони гарні тільки для коротких проміжків відсутності електрики. Для тривалих періодів потрібні джерела електроенергії, наприклад, генератор.

Для тих, хто віддає перевагу повному поєднанню з природою під час відпочинку із сім'єю та друзями, обов'язковими покупками є: невеликий мангал, намет, і, звичайно, генератор. За допомогою цього агрегата не доведеться відмовлятися від звичного комфорту, навіть якщо ви опинилися дуже далеко від цивілізації.

КУПИТИ ГЕНЕРАТОР В УКРАЇНІ

Кожен охочий купити електрогенератор має визначити, обладнання якої потужності необхідне. Неправильно підрахована в меншу сторону потужність генератора часто призводить до вимкнення пристрою через перевантаження, оскільки потужність генератора нижча за потужність навантаження. Також дуже велика потужність генератора призводить до того, що електростанція працюватиме на мале навантаження, що дуже погано, коли Ви вирішуєте купити дизельний генератор. Так, коли дизельні генератори тривалий час працюють на перевантаженні менш ніж 30%, це призводить до закоксування вихлопної системи (щоб нейтралізувати це треба час від часу запускати роботу генератора на перевантаженні понад 60%).

Сама назва підказує, що прилад призначений для розвитку електричної енергії, водночас відбувається завдяки споживанню будь-якого палива. Найпоширеніші типи генераторів:

 бензинові,
 дизельні,
 газові.

ГЕНЕРАТОР КУПИТЬ

Бензогенератор краще підходить для забезпечення короткочасним електроживленням різного обладнання в компактних приватних будинках, котеджах і на невеликих підприємствах.

Бензиновий генератор має 2 основні переваги (якщо порівнювати з дизельним і газовим генератором):

 невелика вартість;
 наявність малопотужних моделей (до 4 кВт).

Варто зазначити, що бензиновий генератор дещо обмежений за потужністю — до 20 кВА. Це зумовлено встановленою на обладнанні виключно повітряною охолоджувальною системою. Також бензогенератор вирізняється невеликим міжсервісним інтервалом, який становить до 100 мотогодин і споживає порівняно велику кількість палива. Якщо Ви вирішили купити бензиновий генератор, необхідно пам'ятати, що це обладнання має найменший моторесурс — від 2000 до 3000 мотогодин, що не дає змогу використовувати його як основне джерело енергопостачання.

КУПИТИ ДИЗІЛЬНИЙ ГЕНЕРАТОР

Дизельні генератори змінного струму мають низку переваг (якщо порівнювати з бензиновим генератором):

 великий вибір моделей різних потужностей;
 економне споживання палива;
 великий моторесурс;
 нормальна робота із системами АВР;
 стійкість до перевантажень.
Сьогодні Ви можете купити дизельний генератор, потужність якого буде від 4 до 3000 кВт. Це дає Вам змогу вибрати дизельні генератори необхідної потужності під різні завдання.

Серед вад — порівняно висока вартість.

 

ГЕНЕРАТОР КУПИТЬ

Газогенератор прекрасно підходить для роботи як основне джерело енергопостачання, оскільки техніка має найбільші моторесурс (до 25000 мотогодин) і міжсервісний інтервал (до 1000 мотогодин).Купити газовий генератор також вигідно через невеликий вартості палива.Також газогенератор частіше використовують у системах тригенерації та когенерації (тепло від генератора використовується для кондиціонування й опалення приміщень).Є змогу зазначити, що газовий генератор вирізняється малим вмістом у вихлопних. газів шкідливих речовин.Но газова електростанція не завжди може використовуватися як резервне джерело енергоживлення обладнання, оскільки:

 ціна залежно від моделі вище аналогів на дизелі та бензині;
 у такому режимі роботи немає істотної економії на вартості палива й обслуговування;
 для роботи пристрою від газової магістралі необхідно поєднати під'єднання обладнання до цієї магістралі, що не вигідно під час річної роботи пристрою від 200 до 300 годин.

генератори бензинові та дізельні

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner