Кошик
482 відгуків
Програма обліку для торгівлі в магазині повна версія 14 днів"ПЕРЕГЛЯНУТИ"
МАКСБОКС - Автоматизація торгівлі для Магазину Продуктів, Одягу та Взуття, Бутік, Кафе, Ресторану.
+380 (50) 342-71-71
+380 (95) 341-71-72
+380 (93) 141-27-72

Ваги з підключенням до комп'ютера / касового апарату з RS232

Ваги з підключенням до комп'ютера з RS232

До винаходу персонального комп'ютера промислові ваги виміряли та відбивали значення ваги — ось і все. Якщо компаніям пасувала документація за показаннями ваги, виміряними їхніми вагами, хтось мав записувати кожне подання ваги вручну. Безсумнівно, цей процес був трудомістким і вразливим для помилок. 

Попри всі досягнення в галузі комп'ютерних технологій і ваг, досі немає універсального рішення для зберігання інформації про вагу, отриману промисловими вагами, на комп'ютері. Варіант під'єднання, який ви виберете, якщо ви його взагалі виберете, залежатиме від розташування ваших ваг, від того, як ви плануєте використовувати ваги та як ви віддаєте перевагу доступу до інформації, що передається між вагами та комп'ютером.

RS-232 — це стандарт у телекомунікаціях для послідовного передавання даних. RS-232 визначає сигнали, що з'єднують термінал даних, як-от комп'ютерний термінал, і пристрій передавання даних, як-от модем. Стандарт RS-232 визначає всі електричні характеристики сигналів і синхронізацію сигналів, значення сигналів, а також фізичний розмір і розташування виводів роз'ємів. Стандарт RS-232 зазвичай використовується в послідовних портах комп'ютерів.

У світі цифрових ваг RS232 використовується для зв'язку з принтерами, програмованими логічними контролерами та комп'ютерами.. Це забезпечує повну можливість віддаленого доступу.

весы с подключением купить Харьков Максбокс

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner