Кошик
482 відгуків
Програма обліку для торгівлі в магазині повна версія 14 днів"ПЕРЕГЛЯНУТИ"
МАКСБОКС - Автоматизація торгівлі для Магазину Продуктів, Одягу та Взуття, Бутік, Кафе, Ресторану.
+380 (50) 342-71-71
+380 (95) 341-71-72
+380 (93) 141-27-72

Акумуляторна батарея Ventura

Акумуляторні батареї Ventura.

Ventura – герметизовані акумуляторні батареї свинцево-кислотного типу. Виробництво батарей засноване на технології Absorbent Glass Mat, яка передбачає застосування скловолоконних розділових сепараторів, просочених електролітом. Всі серії акумуляторів Ventura мають високі показники рекомбінації газів на рівні >99%. Батареї Ventura можуть експлуатуватися в будь-якому положенні корпуса, крім установки на верхню частину з клемами. Використовувати батареї допускається як в циклічному режимі, так і в буферному з регулярною підзарядкою.

Області застосування акумуляторів Ventura найрізноманітніші: системи сигналізації та аварійного освітлення, обладнання вимірювального характеру, системи охорони і контролю доступу, фотовольтаїка і вітрогенератори, системи стільникового і супутникового зв'язку, телебачення, сервери і комп'ютери, обладнання систем навігації. Також батареї Ventura добре підходять для створення додаткових батарейних кабінетів для джерел безперебійного живлення та створення систем резервного електроживлення на базі DC/AC інверторів напруги.

Замовнику на вибір пропонується кілька серій, які відрізняються один від одного технічними даними, потужністю і терміном експлуатації.

Серія Ventura GP – батареї призначені для роботи в буферному режимі. Відповідають усім сучасним стандартам якості і безпеки. Термін служби до 6 років. Добре підходять для систем контролю доступу і систем охорони і пожежної безпеки.

Серія Ventura GPL – батареї GPL мають поліпшені розрядні характеристики, тому особливо добре підходять для застосування з ДБЖ і інверторами напруги. Вироблені за технологією AGM VRLA, а решітки виготовлені з чистого сплаву свинцю. Добре працюють як у буферному, так і циклічному режимі.

Серія HR Ventura – джерела живлення серії HR спеціально проектувалися для використання в джерелах безперебійного живлення, оскільки вони володіють підвищеною піковою потужністю, яка потрібна для запуску окремо взятих додатків. Батареї HR мають поліпшені характеристики при роботі в циклічному режимі. Термін служби від 5 до 7 років.

Серія FT Ventura – фронт - термінальні акумуляторні батареї AGM VRLA. Герметизовані не обслуговуються джерела живлення серії FT найчастіше застосовуються для систем зв'язку і передачі даних, де важлива компактність і висока надійність обладнання. Завдяки спеціальному корпусу, батареї FT дуже легко встановлюються в телекомунікаційні стійки 19.

 

Акумуляторні батареї Ventura

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner