Кошик
483 відгуків
Програма обліку для торгівлі в магазині повна версія 14 днів"ПЕРЕГЛЯНУТИ"
МАКСБОКС - Автоматизація торгівлі для Магазину Продуктів, Одягу та Взуття, Бутік, Кафе, Ресторану.
+380 (50) 342-71-71
+380 (95) 341-71-72
+380 (93) 141-27-72

ВАГИ НАПОЛЬНІ CAS

Ваги підлогові електронні CAS.

Більшість електронних ваг підлогового типу розроблені для важких промислових умов, як-от харчова промисловість, хімічні заводи, складки, вхідні товари або відділи відвантаження.
Ваги підлогові CAS добре відомі своєю надійністю, довговічністю й точністю, розраховані на тривале використання в умовах інтенсивного використання. Ваги товарні CAS DB II ECAS DB-HCAS PB є практичними з підвищеною стійкістю до пошкоджень. Рухомий рідкокристалічний дисплей. Ваги обладнані такими функціями: вибірка маси тара з діапазону зважування, дводіапазонний режим роботи, рахунок роботи, підсумовування результатів, автоматичне вимкнення живлення під час перерви в роботі, діагностика несправностей, індикатор із поворотною головкою, RS232, що дає змогу під'єднатися до комп'ютера, а також під'єднати принтер чеків або етикетки. Є моделі ваг від 60 кг до 600 кг з різними розмірами платформи. Живлення ваг може бути від мережі або від вбудованого акумулятора.

Ваги електронні прості у встановленні й у використанні. Гарантують точність зважування. Ми маємо маси неймовірних варіантів, які доступні за найвигіднішими цінами, у нашому асортименті ваг CAS. Упродовж багатьох років наші клієнти були в захваті від таких ваг.

Весы электронные товарные CAS

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner