Кошик
482 відгуків
Програма обліку для торгівлі в магазині повна версія 14 днів"ПЕРЕГЛЯНУТИ"
МАКСБОКС - Автоматизація торгівлі для Магазину Продуктів, Одягу та Взуття, Бутік, Кафе, Ресторану.
+380 (50) 342-71-71
+380 (95) 341-71-72
+380 (93) 141-27-72

Ваги торгові ВТА 60 (Промприлад)

Ваги торгові ВТА 60 (Промприлад – Вінниця).

Ваги торгові електронні (Промприлад) – конструктивно складаються з вісового пристрою, хрестовини, вантажо-приймальній платформі, стійки індикації і настановних ніжок. Під замовлення можлива поставка блоку виносної індикації. Ваговимірювальне пристрій має: основу, на якій закріплений (тензо-перетворювач), і розміщені кнопки включення живлення, роз'єднувачі зовнішнього підключення, запобіжник, рівень і настановні ніжки. На бічній стороні ваг розміщені вимикач, гніздо мережевого шнура. В основу торгових ваг (ВТА 60) прикріплена ампула рівня. На передній панелі ваг розташовані кнопки управління вагами, а також кнопки прямого доступу до цін товарів. На вертикальній стійці знаходиться шістнадцяти розрядний цифровий індикатор, додаткові індикатори: нульового вантажу, режиму взяття маси тари та ненульовою вартості товару. Принцип роботи торгових ваг (ВТА 60) заснований на вимірюванні деформації пружного елемента, (Тензо-перетворювач), що виникає під дією сили тяжіння вантажу, що зважується, з подальшою обробкою і індикацією результату зважування на цифровому табло.

Ваги торгові з підключенням до комп'ютера (ВТА 60 Промприлад) Вінниця.

Ваги настільні торгові (ВТА-60 Промприлад), мають послідовний інтерфейс RS232, що забезпечує передачу даних про результат зважування на зовнішні пристрої, швидкість якого складає 4800 Бод. Виходить роз'єднувач інтерфейсу RS232-C DB9 (вилка). Функціональні можливості електронних ваг: — верхня робоча платформа виготовлена з нержавіючої сталі, зручна двостороння LED індикація настільних ваг на стійці (продавець–покупець), можливість установки нуля автоматично, функція визначення і фіксації вартості товару до 9999,99 гривень пам'ять цін, кількість товарів непрямої адресації — 100, з яких 14 товарів прямої адресації, обчислення сумарної вартості декількох зважених товарів, обчислення вартості штучного товару та включення її в сумарну вартість.Обнулення маси тари, робота ваг в умовах впливу вібрації, часто використовують для торгівлі в магазині біля холодильної вітрини, автономна робота від вбудованого акумулятора хорошої якості, наявність інтерфейсів USB, RS232 для роботи з ПК принтер друку етикеток або касовим апаратом.

Ваги електронні (ВТА-60) відмінно підійдуть для торгівлі на ринках, у продуктових магазинах де є ваговий товар, застосовують в зоомагазинах а також їх використовують для виїзної торгівлі. Ваги настільні поставляються з повіркою та гарантією 12 місяців, а також післягарантійне обслуговування. Купити або замовити ваги торговельні (ВТА 60 Промприлад) зі знижкою можна зв'язавшись з нашим фахівцем з вагове обладнання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner