Кошик
482 відгуків
Програма обліку для торгівлі в магазині повна версія 14 днів"ПЕРЕГЛЯНУТИ"
МАКСБОКС - Автоматизація торгівлі для Магазину Продуктів, Одягу та Взуття, Бутік, Кафе, Ресторану.
+380 (50) 342-71-71
+380 (95) 341-71-72
+380 (93) 141-27-72

Ваги автомобільні

Ваги автомобільні — підкладні для зважування по осях.

Ваги автомобільні електронні (тензометричні) серії ВА призначені для статичного зважування автомобілів і автопоїздів. Ваги складаються з двох основних вузлів: вантажу-приймального пристрою і електронної апаратури. Вантажу-приймальний пристрій являє собою сталеву платформу, встановлену на тензодатчики за допомогою монтажних вузлів. Монтажні вузли забезпечують рівномірний розподіл навантаження на датчики, запобігають бічні навантаження і мають ланцюг захисту датчика від зварювальних струмів і блискавки. Значення ваги відображається на ваговому індикаторі терміналу. Ваговий термінал підключається до комп'ютера (комп'ютер, програма обліку вантажів ― опція), що дозволяє вести облік вантажів, контроль роботи ваговий, готувати, виводити на друк звіти будь-якої складності.

•Пылевлагозащищенное виконання вузлів вбудови і датчиків сили передбачає можливість їх установки без навісу, що істотно заощаджує витрати замовника на розроблення конструкторської документації та виготовлення навісу;
•При монтажі потрібен мінімальний обсяг бетонних і земляних робіт;
•Відсутність необхідності забезпечувати відведення води;
•Зручність в технічному обслуговуванні ваг і підтримання їх у належному санітарному стані;
•Вантажу-приймальна платформа ваг складається з 6-метрових модулів. Відсутність зварних з'єднань дозволяє швидко збирати модулі між собою і при необхідності легко перевозити і заново ваги на новому місці, що дуже важливо, наприклад, для дорожньо-будівельних організацій. Монтаж автомобільних ваг на місці займає не більше 1 дня.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner