
108 625 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Центровес плюс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дискретність відліку і ціна повірочної поділки | 10 кг |
| Клас точності ваг статичного зважування | Середній |
| Кількість тензометричних датчиків | 8 шт. |
| Маса | 110 кг |
| Найбільша межа зважування | 10000 кг |
| Найменша границя зважування | 200 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові параметри | |
| Автовстановлення нуля | Так |
| Наїзний пандус | Так |
| Накопичення та індикація суми зважувань | Так |
| Електричні параметри | |
| Час автономної роботи | 100 годин |
| Вагова платформа | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Умови експлуатації | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Індикатор | |
| Підсвітка екрану | Так |
| Тип дисплея ваг | Світлодіодний |
| Колір символів індикатора | Червоний |
| Пило - та вологозахист | |
| Ступінь захисту датчиків | IP65 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час автономної роботи (год) | 100 |
| Компенсація маси тари | Так |
| Матеріал платформи ваг | Рифлений метал |
| Живлення | Акумулятор і мережа 220V |
| Ступінь захисту вагопроцесора | IP54 |