Кошик
483 відгуків
Програма обліку для торгівлі в магазині повна версія 14 днів"ПЕРЕГЛЯНУТИ"
МАКСБОКС - Автоматизація торгівлі для Магазину Продуктів, Одягу та Взуття, Бутік, Кафе, Ресторану.
+380 (50) 342-71-71
+380 (95) 341-71-72
+380 (93) 141-27-72

Кухонні ваги

Ваги кухонні.

Гарні кухонні ваги просто необхідні на кожній кухні. Хоча ніщо не може замінити вмілу інтуїцію - додайте трохи цього і ще кілька, готуйте до золотисто-коричневого кольору і смачного - бувають випадки, коли точність, яку можуть забезпечити ваги, життєво важлива. Багато рецепти випічки вимагають чашок і рідких унцій, але незалежно від того, наскільки ви досвідчені, чашка борошна, яку ви зважуєте сьогодні, не буде тієї ж чашкою борошна, яку ви зважите завтра. Це пов'язано з тим, що багато сухі інгредієнти, такі як борошно, кукурудзяний крохмаль і коричневий цукор, можна легко стиснути або аерувати залежно від примхи замірника, того, як зберігалися товари, і, можливо, від якоїсь чорної магії.

Терези не тільки для всіх потенційних кондитерів. Вони також є необхідним інструментом для будь-якого серйозного кухаря, особливо для визначення співвідношень або порцій. Якщо ви хочете, щоб ваше улюблене блюдо складався з двох частин цибулі і однієї частини селери і моркви, вам може допомогти швидка перевірка на вагах. Більш складні рецепти, такі як м'ясні закуски, в яких все вирішують ідеальні пропорції жиру, м'яса і солі, вимагають використання ваг. Навіть у повсякденному житті приготування кави значно спрощується за допомогою ваг, що дозволяють забути про ложки зерен і чашках води і просто вимірювати все це в грамах.

Якщо ви все ж таки вирішите придбати ваги, то вибір ваг, представлених сьогодні на ринку, може зробити їх непростим завданням.

Хоча ми не рекомендуємо використовувати кухонні ваги для зважування чого-небудь менш п'яти грамів (ювелірні ваги - це спосіб зважувати менші кількості), ваги з більш високою роздільною здатністю будуть більш чутливі до незначних поступовим змінам ваги.

Великі ваги повинні бути в першу чергу точними, але також простими очищення, інтуїтивно зрозумілими, простими для читання і зручними для зберігання. Це ті якості, які змусять вас прагнути до ваги кожного разу, коли ви порционируете м'ясо для гамбургерів або збиваєте партію свіжої пасти. Компанія Максбокс пропонує вибір кухонних ваг перевірених часом.

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner