Кошик
479 відгуків
Програма обліку для торгівлі в магазині повна версія 14 днів"ПЕРЕГЛЯНУТИ"
МАКСБОКС - Автоматизація торгівлі для Магазину Продуктів, Одягу та Взуття, Бутік, Кафе, Ресторану.
+380 (50) 342-71-71
+380 (95) 341-71-72
+380 (93) 141-27-72

Смарт Каса – POS термінал 3 в 1

"Смарт Каса" Банківський POS термінал – 3 в 1: (Без абонплат за обслуговування в місяць)

 Банківський платіжний Pos термінал

Фіскальний апарат

 Касовий апарат

На початку жовтня на форумі Kyiv Smart City презентували нову Вітчизняну розробку - Смарт Касу. Це гаджет і відповідне ПЗ, Які замінять для бізнесу касовий апарат, платіжний банківський Pos термінал і гросбух зі звітністю. Зручно і підприємцям, і покупцям з картою. Проект створений українськими розробниками Ukrtrimex.

 

Смарт Каса - це, звичайно, не просто каса в звично нам розумінні. У невеликому пристрої поєднані: цифровий касовий апарат, автоматизація торгівлі і обліку, а також банківський Pos термінал для «безготівки». Тобто, все, що потрібно для продажу та податкової звітності. Гаджет вміє сприймати як оплату кешем, так і картою, Google або Apple Pay.

Смарт Каса – POS термінал купити Харків Максбокс

 А підприємцю менше метушні з документами — пристрій сам підготує та надішле звіт податкової!

«Раніше бізнесменові потрібна була каса, POS-термінал, РРО, принтер та інші пристрої. Наше рішення — аналогічний набір, але в одному девайсі. Тепер немає потреби брати в оренду у банку термінал. Таким чином, підприємець економить на стартових витратах на техніку, оренду, і отримує від банку вигідні тарифи на еквайринг» – пояснює В'ячеслав Скороход, директор по стратегічному маркетингу проекту Смарт Каса. За його словами, завдяки портативності пристрою, воно підходить для будь-якої сфери бізнесу, особливо мобільних — як доставка або таксі.

У березні розробка Ukrtrimex отримала попереднє «добро» від Мінфіну, восени — пройшла тест податкової. Використання такого девайса отримала зелене світло і від парламенту: відповідний закон який дозволяє застосування пристроїв типу Смарт Каси замість звичних касових апаратів, прийняли у вересні 2019 року.

Крім того, якщо в класичних апаратах касир підписує чек з допомогою окремого модуля безпеки від посередника, то в Смарт Касі реалізована опція кваліфікованої електронного підпису з впровадженням Mobile ID.

Смарт Каса термінал 3 в 1 купити Харків Максбокс

Безпека по вищим стандартам.

Розробник запевняє, що і «залізна», і програмна начинка Смарт Каси відповідає міжнародним стандартам безпеки. Надійність апаратної частини підтверджена стандартом PCI PTS (Міжнародний стандарт безпеки індустрії платіжних карт). Також робота ПО платіжному побудована на використанні технологій і методів кращих галузевих стандартів (PCI DSS, ISO 8583, банківських і міжнародних платіжних систем). Таким чином, для платіжних операцій на Смарт Касі ризику порушення безпеки зведені до мінімуму, додають в Ukrtrimex.

 

Високий рівень безпеки забезпечено також за рахунок використання технології Mobile ID. Смарт Каса вживає сім-карту з цим ідентифікатором для того щоб підписувати чеки та звіти для податкової за допомогою кваліфікованої електронного підпису. Податкова довіряє документів, підписаних за допомогою Mobile ID, так як ця технологія вживає сертифіковане рішення, всі компоненти якого пройшли державну експертизу. Причому, використовуваної рішення відповідає Не лише українським, а й європейським стандартам.

Смарт Каса POS ТЕРМІНАЛ 3 В 1 купити Харків Максбокс 

Розробники впевнені, що Смарт Каса стане незамінним пристроєм для бізнесу, значно спростивши підхід до організації платежів і ведення звітності.

Купити "СМАРТ КАСА" – РРО+Банківський Pos термінал.

Команда проекту вирішила навчити Смарт Касу вирішувати і ряд інших бізнес-завдань. А саме - аналіз big data, великого масиву інформації в покупках. У компанії-розробнику пояснюють, що з допомогою такої аналітики підприємство зможе краще зрозуміти поведінку своїх клієнтів або адаптувати програми лояльності наприклад, обчислити «щасливі години». «Раніше такі сервіси звітів були доступні лише великому бізнесу і вимагали витратною інтеграції різних баз даних. З допомогою Смарт Каси такі документи складаються автоматично».

Смарт Каса купити Харків Максбокс

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner