Кошик
482 відгуків
Програма обліку для торгівлі в магазині повна версія 14 днів"ПЕРЕГЛЯНУТИ"
МАКСБОКС - Автоматизація торгівлі для Магазину Продуктів, Одягу та Взуття, Бутік, Кафе, Ресторану.
+380 (50) 342-71-71
+380 (95) 341-71-72
+380 (93) 141-27-72

Ваги підвісні торгові

Ваги підвісні торгові для зважування м'яса і риби.

В нашому магазині Ви можете придбати ваги торговельні підвісні для супермаркетів, мінімаркетів, продуктових магазинів в рибні та м'ясні відділи. Також ваги торгові часто експлуатуються в спеціалізованих рибних і м'ясних магазинах. так як були розроблені виключно під реалізацію м'ясної та рибної продукції.

Підвісні електронні ваги, в основному, поділяються на два види: — Ваги торговельні підвісні і Ваги підвісні з друком етикеток. Торгові більшу частину затребувані для продажу м'яса і риби у великих магазинах або на ринках вони дуже зручні і продуктивні в роботі, але також можна користуватися і підвісними вагами з друком етикеток, дивлячись який потік людей на торговельному місці і який облік продажу безпосередньо Ви ведете. Ваги мають двосторонню індикацію (дисплей продавець покупець). Дисплеї бувають двох типів, з трьома екранами (вага, ціна, вартість) і з одним екраном (тільки вагу. Ваги оснащені широкою платформою з нержавіючої сталі, для більш зручного і комфортного зважування м'яса або риби, робоча платформа буває двох видів, плоска і глибока з бортиками. Випускаються електронні ваги з трьома діапазонами зважування до 6-15-30 кг. Існує чотири діапазони ціни поділки:— 1-2-5-10 грам, залежно від найбільшої границі зважування.

Також електронні ваги опціонально можуть підключаться до персонального комп'ютера за допомогою всім відомого інтерфейсу RS-232 або RS-485, в залежності від моделі. Є функція пам'яті цін прямої адресації товару, обнулення маси тари, автоматичне відновлення показань на нуль.

Підвісні торгові ваги з друком етикеток мають не тільки вище перераховані функції, а й безліч переважних опцій і конфігурацій. В комплекті вагів з друком етикеток поставляється програмне забезпечення яке дозволяє оперативно і безпомилково вести облік м'ясної та рибної продукції. Інтерфейс підвісних торгових вагів з друком етикеток: стандарт RS-232/Ethernet, опціонально RS-485/Wireless. Дисплей оснащен точечной Жидкокристаллической индикацией с рекламной бегущей строкой в зависимости от модели, с помощью установленного редактора, с лёгкостью, можно сформировать различный формат этикетки  с логотипом, под Вашу торговую фирму или марку. Разнообразное формирование отчётов по базе данных, возможность объединить весовое оборудование в группы: Ввод, редактирование и удаление данных о товаре, групп товаров, обслуживающий персонал, данные о формировании этикетки, такие как; тексты, название торговой сети, составляющее товара, логотип, реклама.

Купить весы торговые подвесные в Украине.Придбати ваги торговельні підвісні з друком етикеток в Києві, Дніпро.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner