Кошик
482 відгуків
Програма обліку для торгівлі в магазині повна версія 14 днів"ПЕРЕГЛЯНУТИ"
МАКСБОКС - Автоматизація торгівлі для Магазину Продуктів, Одягу та Взуття, Бутік, Кафе, Ресторану.
+380 (50) 342-71-71
+380 (95) 341-71-72
+380 (93) 141-27-72

Ріббони

Ріббони – барвна стрічка.

Отже, ви перейшли у вищу лігу, до вершини друку етикеток у вигляді термотрансферного друку? Ваші завдання перевершили можливості простого лазерного принтера і навіть обмеження прямого термодруку, а?

Хоча ви повністю розумієте сильні сторони і характеристики термотрансферного принтера, можливо, ви не розумієте, що таке ріббон. Почнемо з невеликого праймера:

Принтер з термотрансферним друком друкує на підкладці (наприклад, папері або іншому матеріалі), розплавляючи ріббон (барвна стрічка), так що вона залишається приклеєною до матеріалу. Термострічки бувають трьох основних типів в рулонах - віск, віск / смола чи чиста смола - і майже завжди чорні. Склади чорнила нанесені на тонку поліефірну основу з одного боку. Коли друкуюча головка нагрівається, фарба відділяється від носія і прилипає до етикетці або бирці.

Ріббони – барвна стрічка.

Ці три категорії чорнила покривають основні потреби друку на папері, на синтетичних матеріалах середнього класу або на глянцевому твердій плівці (наприклад, поліефірної). Завдяки широкому спектру матеріалів для етикеток і етикеток, величезної кількості використовуваних принтерів і нескінченного кількості застосувань, яким піддаються етикетки, виробники стрічок розробили широкий вибір формул чорнила в кожній категорії. Оскільки зв'язок, створювана між добре підібраною стрічкою і її партнером по етикетці, може бути набагато краще, ніж при використанні інших чорнильних технологій, ви отримуєте кращу довговічність друку. Часто можна уникнути необхідності в ламінаті із захисною плівкою, що вимагає додаткових витрат. Ми пропонуємо комбінації стрічки / етикеток, які протестовані і продемонстрували свою сумісність.

ВОСКОВІ РІББОНИ (WAX RIBBONS) призначені для друку на паперових етикетках (матових або напівглянцевих). Тут етикетки можуть зберігатися без бруду протягом багатьох років. Однак етикетки повинні бути сухими, їх не можна стирати або піддавати впливу хімікатів / олій - все це може розплавити воскове зображення.

СТРІЧКИ ВІСК / СМОЛА (WAX / RESIN RIBBONS) дозволяють отримати більш чітке зображення на дуже гладкою папері або етикетках з паперу з покриттям (напівглянцевих або глянцевої). Надруковане зображення набагато міцніше, ніж віск, але витримує лише випадковий контакт з водою або вологою.

СМОЛОВЫЕ СТРІЧКИ (RESIN RIBBONS) розроблені для друку на пластикових етикетках, таких як поліефірні, поліпропіленові та вінілові. Чорнило призначені для невеликого розчинення в пластиковій поверхні етикетки. Щільна адгезія фарби до поверхні етикетки робить друк надзвичайно довговічною. Пластикові етикетки з печаткою зі смоли збережуть зовнішній вигляд при яскравому сонячному світлі, можуть витримати занурення у воду, володіють високою стійкістю до подряпин і можуть бути стійкі до хімічних речовин та масел (в залежності від формули). Коли вам потрібно вирішити складну задачу - наприклад, ідентифікацію хімічної стійкості або високотемпературну паяння друкованих плат - тоді очевидним вибором буде надміцна полімерна стрічка.

Шановні покупці і відвідувачі нашого сайту, просимо звернути Вашу увагу на те, що витратні матеріали, комплектуючі і запасні частини на обладнання відпускаються по 100% передоплаті на картковий або банківський рахунок.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner