Кошик
482 відгуків
Програма обліку для торгівлі в магазині повна версія 14 днів"ПЕРЕГЛЯНУТИ"
МАКСБОКС - Автоматизація торгівлі для Магазину Продуктів, Одягу та Взуття, Бутік, Кафе, Ресторану.
+380 (50) 342-71-71
+380 (95) 341-71-72
+380 (93) 141-27-72

Детектори валют

Детектори валют , банкнот.

Детектор банкнот - це електронний пристрій, який здатний миттєво визначати номінали валюти і сортувати їх для використання в бізнесі або фінансовій установі. Пристрої запрограмовані на розпізнавання різних валют, що спрощує автоматичне сортування і швидкий підрахунок різних типів паперових грошей. Більшість типів обладнання для виявлення банкнот також обладнані для розпізнавання фальшивих банкнот, що додатково допомагає захистити інтереси бізнесу або установи, що одержує банкноти.

Є кілька ключових функцій, які зазвичай є в будь-якому детекторі банкнот. Один з них має відношення до відмінності між різними типами валюти. Це пов'язано не тільки з розпізнаванням різних банкнот, випущених різними країнами, але також і з номіналами валют, що використовуються в даній країні. Більшість детекторів попередньо запрограмовані на розпізнавання обмеженого числа основних валют, таких як банкноти, випущені в Сполученому Королівстві та Сполучених Штатах. Зазвичай євро також входить в базовий список визнаних валют. Більшість систем дозволяють користувачеві додавати певну кількість інших національних валют, що спрощує адаптацію обладнання до потреб цього бізнесу.

Поряд з можливістю розпізнавання та ефективної сортування різних типів паперових грошей детектор банкнот часто може визначати підроблені банкноти у процесі сортування. Це досягається шляхом сканування заміток по мірі їх проходження через систему і виявлення будь-яких проблем з чорнилом чи іншими наявними маркуваннями. Деякі системи можуть навіть розрізняти тип і щільність паперу, що використовується для друку законних банкнот, і визначати, коли для виготовлення підроблених банкнот використовувалася якась папір більш низької якості.
Вартість детектора банкнот буде варіюватися в залежності від кількості функцій, включених в пристрій. Базові лічильники, призначені для роботи тільки з декількома видами валюти, часто дуже доступні і можуть бути ідеальними для місцевих підприємств, які рідко отримують що-небудь, крім місцевої валюти. Міжнародним банкам, які займаються обміном валюти для мандрівників, потрібно детектор, що забезпечує більш широкий набір функцій по більш високій ціні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner