






4 440 ₴
|
Виробник |
Олімп |
|
Країна виробник |
Україна |
|
Тип ваг |
ваги електронні товарні |
|
Найбільша межа зважування |
600 кілограмів |
|
Найменша межа зважування |
2 кілограми |
|
Дискретність відліку |
100, 200 грамів |
|
Матеріал платформи |
чорна сталь (рифлена) |
|
Довжина платформи |
600 мм |
|
Ширина платформи |
450 мм |
|
Кількість тензометричних датчиків |
1 (шт.) |
|
Макс робоча температура |
40 градусов |
|
Мінімальна робоча температура |
-10 градусов |
|
Максимальна вологість |
80% |
|
Мінімальна вологість |
10% |
|
Тип дисплея |
рідкий кристал |
|
Живлення |
акумулятор |
|
Час автономної роботи |
80 годин |
|
Клас точності ваг статичного зважування |
середній |
|
Довжина кабелю |
2 метри |
|
Автоматичне встановлення нуля |
да |
|
Компенсація маси тару |
да |
|
Ніжки |
4 шт. регульовані |
|
Посилений каркас |
да |
|
Ступінь захисту |
IP 53 |
|
Пам'ять цін |
да |
|
Широкий профіль застосування |
продуктові магазини, ресторани, хлібозаводи, промислові бази, складські приміщення, автовокзали, сервісні центри, для шкіл |


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Олімп |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна вага | 600 |
| Ступінь захисту IP | 53 |
| Тип ваг | Товарні |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 |
| Час автономної роботи | 150 год |
| Час автономної роботи (год) | 100 |
| Дискретність відліку і ціна повірочної поділки | 100 г г |
| Довжина платформи | 600 |
| Кількість тензометричних датчиків (шт) | 1 |
| Максимальна вологість | 80 % |
| Матеріал платформи ваг | Рифлений метал |
| Найбільша межа зважування | 600 кг кг |
| Найменша границя зважування | 2 кг кг |
| Ширина платформи | 450 |
| Стан | Нове |
| Маса | 15.0 кг |
| Довжина кабелю | 2.0 м |
| Тип дисплея ваг | Рідкокристалічний |
| Колір символів індикатора | Зелений |
| Клас точності ваг статичного зважування | Середній |
| Кількість тензометричних датчиків | 1 |
| Ступінь захисту датчиків | IP44 |
| Автовстановлення нуля | True |
| Компенсація маси тари | True |
| Максимальне значення компенсації маси тари | 300.0 |
| Тип платформних ваг | Електронні |
| Електричні параметри | |
| Живлення | Акумулятор і мережа 220V |
| Пило- та вологозахист | |
| Ступінь захисту вагопроцесора | IP53 |