






2 120 ₴
Шановні покупці, дана модель електронних ваг відмінно зарекомендувала себе на складах як приймальні ваги, вони з легкістю зважують вагу до 150 кг завдяки вбудованому тензодатчику і надійної конструкції ваг. Платформа цієї моделі виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі, яка в свою чергу може приймати як м'який вантаж, мішки, ящики так і більш жорсткий метал, пивні кеги, бочки з медом. Розмір платформи ваг 40x50 см оптимальний для приймання на складі або в магазині. Товарні ваги Олімп укомплектовані акумулятором 6 вольт, що дуже зручно при виїзній торгівлі або під час того коли відсутня електрика на складі, магазині, базі. Також вони мають зручну знімну стійку яка з легкістю знімається для можливості зважити більш габаритний вантаж, а також доставляє зручність при транспортуванні ваг з об'єкта на об'єкт. Ваги Олімп В 150 оснащені якісною електронікою, гарантія на яку поширюється на 12 місяців. Також в нашому сервісному центрі існує і післягарантійне обслуговування, ремонт ваг торгової марки Олімп, Ви завжди можете придбати товарні ваги до 150 кг або замовити послугу з ремонту у наших фахівців звернувшись за телефонами, зазначених у контактах.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Олімп |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Максимальна вага | 150 кг |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип ваг | Товарні |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип управління | Електронне |
| Дискретність відліку і ціна повірочної поділки | 50 г г |
| Клас точності ваг статичного зважування | Середній |
| Кількість тензометричних датчиків | 1 |
| Маса | 8 кг |
| Найбільша межа зважування | 150 кг |
| Найменша границя зважування | 0.1 кг |
| Стан | Нове |
| Тип платформних ваг | Електронні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 400 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
| Ширина платформи | 500 мм |
| Додаткові параметри | |
| Автовстановлення нуля | Так |
| Компенсація маси тари | Так |
| Максимальне значення компенсації маси тари | 150 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час автономної роботи | 100 |
| Час автономної роботи (год) | 100 |
| Кількість тензометричних датчиків (шт) | 1 |
| Електричні параметри | |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Живлення | Акумулятор і мережа 220V |
| Пило- та вологозахист | |
| Ступінь захисту вагопроцесора | IP44 |
| Ступінь захисту датчиків | IP44 |
| Індикатор | |
| Тип дисплея ваг | Рідкокристалічний |
| Колір символів індикатора | Зелений |