









від 3 080 ₴
Платформа ваг міцна, посилена конструкція (рама) виготовлена з квадрат-труби (30х30 мм) верх платформи з рифленого металу, розміром 400 мм х 500 мм. Голова ваг (індикатор) виготовлений в металевому корпусі. Найбільша межа зважування товарних ваг (Олімп 102В-12) 300 кг, з дискретністю відрахунку 50 г. Ваги незамінний помічник на складі під час приймання товару, у разі інвентаризації магазину. З вагами торгової марки "ОЛИМП" точну вагу забезпечено. Ваги комплектуються металевими регульованими за висотою ніжками (4 шт.), що дуже зручно під час встановлення ваг на рівну поверхню.
|
Виробник ваг |
Олімп |
|
Тип ваг |
Ваги товарні складські |
|
Найбільша межа зважування |
300 кг |
|
Дискретність відліку |
50 г |
|
Матеріал платформи ваг |
посилена з рифленого металу |
|
Розмір платформи ваг |
400 мм х 500 мм |
|
Кількість тензометричних датчиків |
1 шт |
|
Максимальна робоча температура |
45 градусов |
|
Мінімальна робоча температура |
-15 градусов |
|
Тип дисплея |
рідкий кристал |
|
Живлення ваг |
акумулятор, мережа 220 В |
|
Час автономної роботи |
до 80 годин |
|
Клас точності ваг статичного зважування |
середній |
|
Автоматичне встановлення нуля |
да |
|
Ніжки |
металеві 4 шт. регульовані за висотою |
|
Широкий профіль застосування |
приймання металу, продуктові магазини, ресторани, хлібозаводи, промислові бази, складські приміщення, автовокзали, сервісні центри, для шкіл. |
|
Гарантія |
12 місяців |


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Олімп |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Максимальна вага | 300 кг |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Тип ваг | Товарні |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип управління | Електронне |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 400 мм |
| Ширина платформи | 500 мм |