Кошик
479 відгуків
Програма обліку для торгівлі в магазині повна версія 14 днів"ПЕРЕГЛЯНУТИ"
МАКСБОКС - Автоматизація торгівлі для Магазину Продуктів, Одягу та Взуття, Бутік, Кафе, Ресторану.
+380 (50) 342-71-71
+380 (95) 341-71-72
+380 (93) 141-27-72

Дезінфектор для рук безконтактний сенсорний – NEOR C2

Дезінфектор для рук безконтактний – Neor C2.

Новинка від компанії Максбокс, представляє Вашій увазі безконтактний сенсорний дезінфектор для рук - NEOR C2. Для установки в офісі або робочому кабінеті, на прохідній, ресепшені або в місцях прийому їжі. Місцях обсервації і в місцях проведення карантинних заходів.

 

Даний вказує нам на вкрай важливий аспект нашого продуктивного існування - захист свого здоров'я і піклування про оточуючих.

 

Простой и безопасный для использования. Исключает риск инфекционной перекрестной контаминации благодаря отсутствию контакта рук с дозатором. Объем резервуара заливной системы для антисептической жидкости составляет 3 литра. Объем порции равен 1,5 мл, 2000 срабатываний, это более двух недель использования без обновления жидкости для коллектива на 50 человек.

Применение сенсорного дезинфектора NEOR C2 - это оптимальный метод профилактики, когда отсутствует возможность обработки с использованием воды и мыла.

 

"Будь-який серйозний бізнесмен прекрасно розуміє, що здоров'я його працівників - це базова цінність." Євген Комаровський в інтерв'ю каналу BigMoney

Дезінфектор для рук

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner