Кошик
479 відгуків
Програма обліку для торгівлі в магазині повна версія 14 днів"ПЕРЕГЛЯНУТИ"
МАКСБОКС - Автоматизація торгівлі для Магазину Продуктів, Одягу та Взуття, Бутік, Кафе, Ресторану.
+380 (50) 342-71-71
+380 (95) 341-71-72
+380 (93) 141-27-72

Застосування агроволокна

Агроволокно біле чорне — "Преміум-агро" Польща.

Кожна господиня, купуючи полуницю на ринку чи в супермаркеті намагається вибрати ягоду більші, яскравіші та красивіше, щоб порадувати своїх близьких смачним прикрасою столу. Однак ніколи не варто забувати що за зовнішньою красою плодів найчастіше ховається пряма загроза здоров'ю. Соковиті ягоди активно накопичують пестициди і нітрати, що викликають алергію, інтоксикацію чи отруєння організму. Чи можна в сучасному сільськогосподарському виробництві обійтися без хімічних засобів захисту рослин,без добрив та стимуляторів росту,без гербіцидів? Їх використовують повсюдно в боротьбі з шкідниками і хворобами, в боротьбі з засміченістю грунту, в боротьбі за високі врожаї. Але,тим не менше, і без застосування хімічних препаратів чи зведенню їх використання до мінімуму можна отримувати високі і чисті, з екологічної точки зору, врожаї ягідних культур з чудовими смаковими якостями, до того ж з мінімум затрат навіть не сезонний час року. Сучасні технології виробництва ягідних культур з застосуванням агроволокна забезпечують таку можливість.

Купити агроволокно чорне для полуниці, Харків, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя

Сучасна техніка виробництва екологічно чистої ранньої полуниці з допомогою укривного мульчують агроволокна "Premium-AGRO" пройшла перевірку часом,вона дійсно дозволяє виростити чудовий урожай як на невеликих дачних або присадибних ділянках,так і на великих промислових площах.Нові агротехнічні прийоми передбачають комплексне використання агроволокна — над-легкого, міцного, нетканого поліпропіленового матеріалу, застосування якого гарантує підвищення врожайності при значному зниженні хімічних обробок рослин. Просте у зверненні,"Premium-AGRO" полегшує догляд за культурою, вивільняючи час і енергоресурси виробника, знижуючи собівартість виробництва за рахунок своїх унікальних характеристик і фізичних властивостей. Головне, все зробити правильно!

Купити агроволокно біле, 17, 23, 19, 30, 50 щільність

 Підготовка грунту під полуницю Починаємо з підбору місця і складу грунту для виробництва суничних культур. Найкраще полуниця буде відчувати себе на рівних площах з невеликим ухилом на північний захід, бажано посадкові площі забезпечити захистом від сильних вітрів, які полуниця переносить погано, як і перенасичення ґрунту вологою. Так що,в низинах садити культуру дуже небажано, постійне перезволоження грунту неминуче призведе до інтенсивного розвитку грибкових захворювань і ураження рослин. З тієї ж причини полуницю не вирощують на одному місці більше 4 років. Бажано, кожні 2-4 роки площі під виробництво суничних культур оновлювати, не даючи скупчуватися в одному місці згубним інфекцій і грибкових захворювань, що негативно позначається на життєдіяльності й продуктивності культури. Кращими попередниками для полуниці є зернові,а так само бобові культури та ріпак. Для майбутнього успіху важливий факт підбору або формування ґрунту.

Купити агроволокно можна клікнувши на посилання https://max-box.com.ua/g3760012-agrovolokno-spanbond-polsha

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner