





від 16 561 ₴
Платформні ваги широко застосовуються в галузі торгівлі на виробництві, м'ясних фабриках, пунктах приймання металолома, зважування піддонів, БІГ-бігів, візків, різних технологічних операцій тощо. Найзручніші для застосування в стаціонарних умовах. Ця модель підходить для експлуатації в холодильних і морозильних камерах. Ваги мають визначник заряду акумулятора, що дає змогу контролювати автономну роботу ваг. Ці ваги вирізняються високою міцністю платформи та запасом міцності від перевантаження (до 200%!!!!!!!) завдяки своїй унікальній конструкції, а саме тим, що виготовляються на 4 датчиках від провідного світового виробника. Для зручнішої експлуатації ваги можна монтувати в стіну.
|
Виробник |
Дніпровіс |
|
Країна виробник |
Україна |
|
Тип ваг |
ваги платформні |
|
Тип керування ваг |
електронне |
|
Наявність акумулятора |
да |
|
Матеріал платформи ваг |
рифлений метал |
|
Розмір платформи ваг |
1500 мм х 1500 мм |
|
Функція підсумовування |
да |
|
Робочий інтервал температур |
-20 + 45 градусов |
|
Максимальна вага |
1000 кг |
|
Ціна поділки |
0,5кг |
|
Тип дисплея |
світлодіодний |
|
Колір символів індикатора |
червоний |
|
Гарантія |
12 місяців |
|
Ваги з поверкою |
да |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Днепровес |
| Країна виробник | Україна |
| Найбільша межа зважування | 1000 кг |
| Дискретність відліку і ціна повірочної поділки | 500 г |
| Клас точності ваг статичного зважування | Середній |
| Кількість тензометричних датчиків | 4 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вагова платформа | |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Матеріал платформи ваг | Чорна сталь |
| Умови експлуатації | |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Індикатор | |
| Тип дисплея ваг | Світлодіодний |
| Колір символів індикатора | Червоний |
| Електричні параметри | |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткові параметри | |
| Автовстановлення нуля | Так |
| Накопичення та індикація суми зважувань | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту вагопроцесора | IP54 |
| Тип платформних ваг | Електронні |
| Ступінь захисту датчиків | IP67 |